CDQ2A25-22DZ
Product ID:384181
Updated: 2026/5/12
SMC CDQ2A25-22DZ
Key Features
  • 1Built-in magnet for easy sensor mounting and position detection.
  • 225mm bore size provides optimal force for industrial automation tasks.
  • 322mm stroke length ensures precise and controlled linear motion.
  • 4Dual tapped ends (both ends tapped style) for flexible installation options.
  • 5Auto switch mounting grooves on multiple sides for convenient sensor attachment.
Product Details
CDQ2A25-22DZ
Auto Switch
Without Auto Switch
Body Option
Standard (Rod End Female Thread)
Bore Size
Bore Size 25 mm