CDQ2A32TN-75DMZ-M9PSDPC3
Product ID:384353
Updated: 2026/5/11
SMC CDQ2A32TN-75DMZ-M9PSDPC3
Key Features
  • 1Built-in magnet for precise position detection and enhanced automation control.
  • 2NPT port threads ensure secure and leak-free connections in pneumatic systems.
  • 4Rod end male thread design allows for versatile mounting and integration.
  • 5Standard 75mm stroke with 32mm bore size provides optimal force and speed for industrial applications.
Product Details
CDQ2A32TN-75DMZ-M9PSDPC3
Number Of Auto Switches
3 Pcs.
Auto Switch
Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Body Option
Rod End Male Thread
Cylinder Stroke
Standard Stroke 75 mm
Port Thread Type
NPT
Bore Size
Bore Size 32 mm