CDQ2B32-25DMZ-L
Product ID:393093
Updated: 2026/5/11
SMC CDQ2B32-25DMZ-L
Key Features
  • 132mm bore size for powerful and precise pneumatic operations.
  • 225mm standard stroke ensures consistent and reliable performance.
  • 3Built-in magnet for easy integration with auto switches.
  • 4Rod end male thread (M) for versatile mounting options.
  • 5Through-hole mounting style (B) for secure and stable installation.
Product Details
CDQ2B32-25DMZ-L
Auto Switch
Without Auto Switch
Rod End Bracket
None
Mounting Bolt
Shipped Together
Auto Switch Mounting Groove
Φ12-Φ25 2 Sides/Φ32-Φ100 4 Sides
Body Option
Rod End Male Thread
Cylinder Stroke 2
Without Cylinder Stroke 2
Dual Stroke Mark
Without Two Stroke Mark
Cylinder Stroke
Standard Stroke 25 mm
Port Thread Type
Rc/M Thread
Bore Size
Bore Size 32 mm