CDQ2B32TN-25DMZ-M9NWSAPC
Product ID:392403
Updated: 2026/5/11
SMC CDQ2B32TN-25DMZ-M9NWSAPC
Key Features
  • 1Built-in magnet for precise position detection and reliable operation.
  • 2NPT port thread ensures secure and leak-free connections.
  • 3Includes a solid-state auto switch with a 2-color indicator for easy monitoring.
  • 4Pre-wired M8-3 pin connector simplifies installation and reduces setup time.
  • 5Versatile mounting options with through-hole design for flexible integration.
Product Details
CDQ2B32TN-25DMZ-M9NWSAPC
Auto Switch
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Body Option
Rod End Male Thread
Cylinder Stroke
Standard Stroke 25 mm
Bore Size
Bore Size 32 mm