CDQ2B63-75DZ-A80
Product ID:300969
Updated: 2026/5/11
SMC CDQ2B63-75DZ-A80
Key Features
  • 1Built-in magnet for reliable position detection in automation systems.
  • 263mm bore size and 75mm stroke for powerful and precise linear motion.
  • 3Reed auto switch (A80) with multiple voltage options (AC/DC 24V, 48V, 100V).