CDQ2D32-100DCMZ-W
Product ID:384207
Updated: 2026/5/12
SMC CDQ2D32-100DCMZ-W
Key Features
  • 1Built-in magnet for precise position detection and control.
  • 2Double clevis mounting style for flexible installation options.
  • 332mm bore size and 100mm stroke for powerful and precise motion.
  • 4Rubber bumper and rod end male thread for enhanced durability and performance.
  • 5Double knuckle joint for versatile and secure rod end connections.
Product Details
CDQ2D32-100DCMZ-W
Auto Switch
Without Auto Switch
Rod End Bracket
Double Knuckle Joint
Body Option
With Rubber Bumper And Rod End Male Thread
Cylinder Stroke
Standard Stroke 100 mm
Bore Size
Bore Size 32 mm