CDQ2L32TF-75DMZ-M9BW
Product ID:392764
Updated: 2026/5/11
SMC CDQ2L32TF-75DMZ-M9BW
Key Features
  • 1Built-in magnet for precise position detection and reliable operation.
  • 232mm bore size and 75mm standard stroke for versatile applications.
  • 3Solid-state auto switch with 2-color indicator for easy monitoring.
  • 4Rod end male thread (M) for secure and flexible mounting options.
  • 5Durable construction with G-port thread type for efficient airflow.
Product Details
CDQ2L32TF-75DMZ-M9BW
Auto Switch
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)
Body Option
Rod End Male Thread
Cylinder Stroke
Standard Stroke 75 mm
Port Thread Type
G
Bore Size
Bore Size 32 mm