CDQ2WB32TN-75DMZ
Product ID:392509
Updated: 2026/5/11
SMC CDQ2WB32TN-75DMZ
Key Features
  • 1Built-in magnet for precise position detection in automation systems.
  • 232mm bore size provides optimal force for industrial applications.
  • 3NPT port thread ensures secure and leak-free air connections.
  • 4Standard 75mm stroke for versatile motion control solutions.
  • 5Rod end male thread design for easy and flexible mounting.
Product Details
CDQ2WB32TN-75DMZ
Auto Switch
Without Auto Switch
Auto Switch Mounting Groove
Φ12-Φ25 2 Sides/Φ32-Φ100 4 Sides
Body Option
Rod End Male Thread
Cylinder Stroke
Standard Stroke 75 mm
Port Thread Type
NPT
Bore Size
Bore Size 32 mm