CDQ2WF25-5DMZ
Product ID:384232
Updated: 2026/5/12
SMC CDQ2WF25-5DMZ
Key Features
  • 1Built-in magnet for easy sensor mounting and position detection.
  • 2Rod-side flange style (F) for secure and stable installation.
  • 325mm bore size provides optimal force for compact automation tasks.
  • 4Standard 5mm stroke ensures precise and repeatable linear motion.
  • 5Rod end male thread (M) for versatile mounting and connection options.
Product Details
CDQ2WF25-5DMZ
Auto Switch
Without Auto Switch
Body Option
Rod End Male Thread
Cylinder Stroke
Standard Stroke 5 mm
Bore Size
Bore Size 25 mm