CDQ2WF32-100DZ-M9PSAPC
Product ID:384595
Updated: 2026/5/11
SMC CDQ2WF32-100DZ-M9PSAPC
Key Features
  • 1Built-in magnet for precise position detection and reliable operation.
  • 2Rod side flange style mounting for easy installation and stability.
  • 3Solid-state auto switch with M8-3 pin connector for seamless integration.
  • 4Standard 100 mm stroke and 32 mm bore size for versatile applications.
  • 5Pre-wired with 0.5m lead wire and supports DC5V, 12V, and 24V for flexibility.
Product Details
CDQ2WF32-100DZ-M9PSAPC
Auto Switch
Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Body Option
Standard (Rod End Female Thread)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 100 mm
Bore Size
Bore Size 32 mm