CDQMA100-35-M9BWV
Product ID:384098
Updated: 2026/5/12
SMC CDQMA100-35-M9BWV
Key Features
  • 1Built-in auto switch with 2-color indicator for easy monitoring.
  • 2Both ends tapped style for versatile mounting options.
  • 3100mm bore size and 35mm stroke for robust performance.
  • 4Solid-state auto switch with DC24V compatibility (10~28V range).
  • 5Includes grommet and 0.5m lead wire for convenient installation.
Product Details
CDQMA100-35-M9BWV
Auto Switch
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 35 mm
Bore Size
Bore Size 100 mm