CDQMA32TN-25-M9PVSDPC
Product ID:384468
Updated: 2026/5/11
SMC CDQMA32TN-25-M9PVSDPC
Key Features
  • 232mm bore size and 25mm standard stroke for versatile industrial applications.
  • 3NPT port thread type ensures secure and leak-free connections.
  • 4Pre-wired with a 0.5m lead wire and supports DC voltage (4.5~28V) for flexible power options.
  • 5Includes indicator light and perpendicular mounting for enhanced visibility and convenience.
Product Details
CDQMA32TN-25-M9PVSDPC
Auto Switch
Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 25 mm
Port Thread Type
NPT
Bore Size
Bore Size 32 mm