CDQMA32TN-75-M9BL
Product ID:392630
Updated: 2026/5/11
SMC CDQMA32TN-75-M9BL
Key Features
  • 1Built-in solid-state auto switch with indicator light for easy monitoring.
  • 232mm bore size and 75mm standard stroke for versatile applications.
  • 3NPT port thread type ensures secure and leak-free connections.
  • 4Includes a 3m lead wire with DC24V compatibility (DC10~28V range).
  • 5Durable both ends tapped mounting style for flexible installation.
Product Details
CDQMA32TN-75-M9BL
Auto Switch
Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 75 mm
Port Thread Type
NPT
Bore Size
Bore Size 32 mm