CDQMB25-15-M9PASDPC
Product ID:392488
Updated: 2026/5/11
SMC CDQMB25-15-M9PASDPC
Key Features
  • 225mm bore size and 15mm standard stroke for precise and efficient linear motion control.
  • 3Pre-wired M12-4 pin connector for easy installation and reduced setup time.
  • 4Solid-state auto switch with PNP 3-wire output, compatible with DC 5V, 12V, and 24V (4.5~28V range).
  • 5Through-hole mounting design ensures secure and stable installation in various applications.
Product Details
CDQMB25-15-M9PASDPC
Auto Switch
Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 15 mm
Bore Size
Bore Size 25 mm