CDQMB32-100-M9PAMDPC
Product ID:393197
Updated: 2026/5/11
SMC CDQMB32-100-M9PAMDPC
Key Features
  • 232mm bore size and 100mm standard stroke for versatile industrial applications.
  • 3Pre-wired M12-4 pin connector and 3-wire (PNP) configuration for easy installation.
  • 42-color indicator light and DC voltage compatibility (4.5~28V) for flexible power options.
  • 5Through-hole mounting style ensures secure and stable installation.
Product Details
CDQMB32-100-M9PAMDPC
Auto Switch
Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 100 mm
Port Thread Type
M thread,Rc
Bore Size
Bore Size 32 mm