CDQMB32-35-M9PSAPC
Product ID:393162
Updated: 2026/5/11
SMC CDQMB32-35-M9PSAPC
Key Features
  • 232mm bore size and 35mm standard stroke ensure precise and powerful linear motion.
  • 3Through-hole mounting style (standard) for secure and versatile installation.
  • 4Auto switch features indicator light, 3-wire (PNP) configuration, and supports DC 5V-24V (4.5~28V).
  • 5Durable M-thread/Rc port design for reliable pneumatic connections.
Product Details
CDQMB32-35-M9PSAPC
Auto Switch
Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 35 mm
Port Thread Type
M thread,Rc
Bore Size
Bore Size 32 mm