CDQMB32TN-100-M9NSAPC
Product ID:392497
Updated: 2026/5/11
SMC CDQMB32TN-100-M9NSAPC
Key Features
  • 232mm bore size and 100mm standard stroke provide optimal force and movement for industrial automation applications.
  • 3NPT port thread type ensures secure and leak-free connections in pneumatic systems.
  • 5Auto switch features an indicator light and supports DC 5V, 12V, 24V (4.5~28V), offering flexibility in power supply.
Product Details
CDQMB32TN-100-M9NSAPC
Auto Switch
Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 100 mm
Port Thread Type
NPT
Bore Size
Bore Size 32 mm