CDQMB32TN-25-M9PWSAPC
Product ID:392516
Updated: 2026/5/11
SMC CDQMB32TN-25-M9PWSAPC
Key Features
  • 1Built-in auto switch with 2-color indicator for easy monitoring and control.
  • 232mm bore size and 25mm standard stroke for reliable performance in various applications.
  • 3NPT port thread type ensures secure and leak-free connections.
  • 4Pre-wired M8-3 pin connector with 0.5m lead wire for quick and easy installation.
  • 5Solid-state auto switch supports DC5V, 12V, and 24V (DC4.5~28V) for versatile voltage compatibility.
Product Details
CDQMB32TN-25-M9PWSAPC
Auto Switch
2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 25 mm
Port Thread Type
NPT
Bore Size
Bore Size 32 mm