CDQMB32TN-75-M9BAL
Product ID:392478
Updated: 2026/5/11
SMC CDQMB32TN-75-M9BAL
Key Features
  • 232mm bore size and 75mm standard stroke for versatile industrial applications.
  • 3NPT port thread type ensures secure and leak-free connections.
  • 4Solid-state auto switch with a 3m lead wire and DC24V compatibility (DC10~28V range).
  • 5Through-hole mounting style for easy and stable installation in various setups.
Product Details
CDQMB32TN-75-M9BAL
Auto Switch
Water Resistant 2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)
Cylinder Stroke
Standard Stroke 75 mm
Port Thread Type
NPT
Bore Size
Bore Size 32 mm