CDQSB12-10DM-A90VL
Product ID:392993
Updated: 2026/5/11
SMC CDQSB12-10DM-A90VL
Key Features
  • 1Built-in magnet for easy sensor mounting and reliable position detection.
  • 212mm bore size and 10mm standard stroke for compact yet powerful operation.
  • 3Reed auto switch with 3m lead wire for flexible installation and voltage compatibility (AC/DC up to 100V).