MY1B25TFG-1950Z
Product ID:418806
Updated: 2026/5/11
SMC MY1B25TFG-1950Z
Key Features
  • 125mm bore size ensures robust performance for industrial applications.
  • 21950mm stroke length provides extended reach for versatile use.
  • 3G port thread type allows for easy and secure connections.
  • 4Centralized piping type simplifies installation and maintenance.
  • 5Standard configuration without auto switch for straightforward operation.
Product Details
MY1B25TFG-1950Z
Auto Switch
Without Auto Switch
Stroke Adjusting Unit Symbol
Left Side:Without Unit,Right Side:Without Unit
Piping
Centralized Piping Type
Port Thread Type
G
Bore Size
Bore Size 25 mm